SPECIALISTA - PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ PROBLEMATIKA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se mzdovou agendou? Chcete být součástí HR týmu se zázemím silné společnosti? Pak si tuto lákavou příležitost nenechte ujít a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: SPECIALISTA - PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ PROBLEMATIKA

Pracovní náplň

  • zpracování mezd, RZD
  • příprava pracovních dokumentů (smlouvy, dodatky, ukončení atd.)
  • aktivity spojené s nástupy a adaptací zaměstnanců
  • řešení záležitostí v rámci BOZP (lékařské prohlídky, pracovní úrazy)
  • plnění požadavků zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici - z výrobní společnosti výhodou
  • zkušenosti se zpracováním mzdové agendy
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • organizační schopnosti, drive, pozitivní přístup

Co nabízíme?

  • velkou profesní výzvu a podílení se na růstu společnosti
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • jazykové i jiné vzdělávání
  • možnost nástupu: IHNED

  • místo výkonu práce: Brno Jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.