HR SPECIALIST – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste člověk, který je kovaný v oblasti lidských zdrojů, domluvíte se anglicky a chcete svoji kariéru budovat v silné výrobní společnosti? Pak je tato nabídka přesně pro VÁS! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: HR SPECIALIST – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění bezproblémového průběhu náboru a adaptace nových zaměstnanců
  • odpovědnost za dodržování pracovně právní legislativy
  • tvorba koncepcí v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • personální administrativa
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici (z výrobní společnosti výhodou)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • organizační schopnosti, orientaci na cíl a zodpovědnost
  • flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • velkou profesní výzvu a podílení se na růstu společnosti
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • jazykové i jiné vzdělávání
  • možnost nástupu: IHNED

  • místo výkonu práce: Brno Jih