NÁSTROJÁŘ FOREM

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte novou profesní výzvu? Místo, kde byste uplatnili svoje dosavadní zkušenosti a stali se důležitým pilířem týmu? Máte zkušenosti v oboru vstřikování plastů a údržby dalších nástrojů? Pokud ANO, pak hledáme právě vás! Mezinárodní výrobní společnost, která je jedničkou na trhu, hledá nového kolegu na pozici: NÁSTROJÁŘ FOREM (25 – 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sestavování a seřizování vstřikovacích forem
  • Pravidelná kontrola a údržba nástrojů
  • Hledání závad a překážek výroby a jejich odstranění
  • Testování a zkoušení nových forem
  • Provádění preventivní údržby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ – technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti se vstřikovacími formami a nástroji – výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Manuální zručnost, svědomitost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Pomoc při relokaci
  • Příspěvky na pojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina – východ