TECHNOLOG – VSTŘIKOLISOVNY

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Jste zkušený technolog a je Vám blízká oblast vstřikolisů? Máte zkušenosti s plasty a s optimalizací výroby? Chtěl byste být součástí silné mezinárodní společnosti v automotive? Pak rozhodně neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis. Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do týmu na pozici: TECHNOLOG – VSTŘIKOLISOVNY (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Optimalizace vytížení pracoviště vstřikolisovny
  • Sledování a vyhodnocování strojní kapacity
  • Hledání a specifikace technických požadavků na vstřikolisy
  • Spolupráce s konstruktérem plastových dílů
  • Podílení se na zlepšení provozu vstřikolisovny

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s plasty/vstřikolisováním
  • Prokazatelnou praxi z pozice technologa
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Samostanost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Příspěvek na stavování
  • Možnost využití karty Multisport
  • Využití služeb závodního lékaře

  • Místo výkonu práce: okolí Berouna