TECHNICKÝ PRACOVNÍK V MANAGEMENTU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Vystudoval jste VŠ ekonomického nebo technického směru? Jste vyzrálá osobnost, která se nebojí komunikovat v anglickém jazyce? Hledáte takové zaměstnání, ve kterém se dostanete do kontaktu s nejvyšším managementem celé společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost, která spolupracuje s největšími světovými automobilkami, přijme do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK V MANAGEMENTU (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace a vedení schůzek v případě nepřítomnosti jednatele
  • Příprava prezentací v anglickém jazyce
  • Technické a ekonomické analýzy, komunikace napříč organizací
  • Aktuálnost korporátních dokumentů a podkladů pro jednáno managementu

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického nebo technické zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z výrobního/technického prostředí firmy – výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení vč. bonusových systémů
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Služby závodního lékaře
  • Moderní prostředí rodinné výrobní firmy
  • Lokalita: Berounsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.