INTERNÍ AUDITOR – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti s interním auditem nejlépe ve výrobní společnosti automotive? Hovoříte anglicky a rádi byste jazyk ve svém zaměstnání využívali? Hledáte stabilní zaměstnání v úspěšné silné společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive v okrese Mladá Boleslav, hledá do svých řad kandidáta na pozici: INTERNÍ AUDITOR – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Příprava a vedení procesních a systémových auditů
  • Následné zpracování dokumentace
  • Práce se standardy dle VDA 6.3, Formel Q
  • Školení zaměstnanců na oblast kvality

Co požadujeme?

  • zkušenosti v oblasti kontroly v automotive
  • praxi s prováděním interních auditů
  • prokazatelné zkušenosti s audity dle ISO, nebo D/TLD
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • stravenky
  • věrnostní příplatky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav