AUDITOR KVALITY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Pohybujete se v oblasti kontrolních auditů a poohlížíte se po nových výzvách? Máte dobré komunikační schopnosti a anglický jazyk pro vás není překážkou? Rádi byste rozvíjeli své schopnosti ve stabilní a silné společnosti? Zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive ve Středočeském kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici: AUDITOR KVALITY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Plánování a realizace procesních auditů dle VDA 6.3 a Formel Q
  • Interní audity systémů dle IATF 16 949
  • Podílení se na tvorbě příslušné dokumentace
  • Realizace interního školení zaměřeného na management a kvalitu

Co požadujeme?

  • zkušenosti s interními audity
  • praxi v kvalitě v oblasti automotive
  • znalost auditů dle ISO, OHSAS výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • pravidelné a věrnostní bonusy
  • benefity kafeterie
  • dotované stravování
  • sickdays
  • příspěvek na dovolenou

  • místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav