SENIOR SCRUM MASTER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Je empatie Vaše silná stránka? Máte skvělé organizační schopnosti? Nebojíte se řešit překážky, které přijdou do cesty? Dokážete si zachovat chladnout hlavu? Vaše analytické schopnosti je procvičovány každý den? Kreativita je Vaše dobrá kamarádka? Pak nám pošlete životopis! Staňte se nepostradatelnou součástí strategického projektu nadnárodní společnosti.

Pracovní náplň

  • Analýza a práce na překonání překážek bránících efektivnímu vývoji
  • Dodržování principů agilního vývoje
  • Komunikace s managementem a ostatními týmy pro zajištění správný informací a cílů
  • Organizace a vedení meetingů na periodické bázi
  • Motivace, coaching, monitoring členů týmu
  • Pomoc při osobním rozvoji ostatních členů
  • Koordinace několik týmů pro dosažení kýžených výsledků

Co požadujeme?

  • Znalosti agilního vývoje
  • Předchozí zkušenosti na pozici Scrum Mastera
  • Orientace v softwarovém inženýrství
  • Dobrou znalost agilních metodik (SCRUM/Kanban)
  • Zkušenosti s vývojem v Javě výhodou
  • Anglický jazyk písmem i slovem na velmi dobré úrovni
  • Silnou týmovou koordinaci a spolupráci

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Bonus k platovému ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.