VEDOUCÍ SKLADU s AJ/NJ Kaplice

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Máte již zkušenosti s vedením skladu? Máte organizační schopnosti a logické myšlení? Baví Vás komunikace v cizím jazyce? Chcete pracovat ve výrobní společnosti, která má již své jméno na trhu? Pak je tato pozice právě pro Vás!! Výrobní společnost hledá nové posily do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ SKLADU s AJ/NJ Kaplice (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení skladů po provozní stránce (plánování práce skladníků - příjem, skladování, expedice a jejich následná kontrola)
  • zodpovědnost za obalový materiál (zajišťuje Manažer pro obalový materiál)
  • optimalizace skladových zásob
  • zodpovědnost za naskladnění a vyskladnění zboží
  • řízení logistiky
  • plánování a provádění inventury skladových zásob
  • komunikace s klienty, dodavateli
  • řízení středně velkého týmu pracovníků
  • správa reklamací
  • realizace auditů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • pokročilou práci na PC: MS Excel, program SAP
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na dojíždění
  • bonusy, prémie
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: poblíž Kaplice