TECHNIK VÝROBNÍCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Zajímáte se o výrobní procesy? Baví vás sběr a analýza dat? Dokážete z čísel poznat problém a najít řešení? Pak máme práci právě pro vás! Výrobní společnost hledá parťáka na pozici TECHNIKA VÝROBNÍCH PROCESŮ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhodnocování procesů vedoucích ke zvyšování efektivity výroby
  • řízení a rozvoj technologických procesů
  • sběr dat, jejich analýza, prezentace a vyhodnocení
  • spolupráce na projektech nebo jejich samostatné vedení
  • kooperace s kolegy napříč výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (nebo ekonomického)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost statistické charakterizace procesů (SixSigma, 5S, apod.)
  • samostatnost, zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • příspěvek na dopravu
  • další zvyšování kvalifikace
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.