MISTR VÝROBY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením kolektivu lidí? Chcete své zkušenosti dále uplatnit a chcete se stát součástí významné společnosti, která vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu? Pak neváhejte, je zde šance právě pro vás! Mezinárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu, hledá posilu na pozici MISTR VÝROBY – AUTOMOTIVE (35 – 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení pracovního týmu u výrobních linek
  • Spolupráce na stálém zlepšování
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Školení, koordinace operátorů
  • Zodpovědnost za dodržování a plnění výrobního plánu

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici na lince v oblasti automotive
  • Znalost principů kvality (5S, KANBAN) a systému SAP
  • Ochotu pracovat na směny
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy v kantýně společnosti od 23 Kč
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Měsíční příspěvky na kafeterii
  • Výhodné mobilní tarify
  • Svozovou dopravu po okolí
  • Proplacené očkování proti chřipce, či rehabilitace

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.