ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR FOREM

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Rádi byste pracovali na pozici KONSTRUKTÉR FOREM? Ovládáte práci v programu Solid Edge nebo CATIA a máte zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem? Hovoříte anglickým/německým jazykem na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost, která si ve své oblasti udržuje na trhu pozici technologického lídra, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR FOREM (40.000 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobní dokumentace – 3D modely
  • Konstrukce nových forem pro vstřikování
  • Tvorba simulací procesu vstřikování
  • Podpora spolupracujících oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Znalost CAD systémů (CATIA/Solid Edge)
  • Zkušenosti z konstrukce vstřikovacích forem
  • Znalost MOLDFLOW – velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • 13. plat, flexibilní pracovní dobu
  • Odborné a jazykové vzdělání
  • Firemní školku
  • Lokalita: okolí Prahy