DISPONENT LOGISTIKY Kaplice (32-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti logistiky (zejména pak dispozic) ve výrobní společnosti? Domluvíte se se zahraničními zákazníky anglicky nebo německy? Pak je tato nabídka určena přímo Vám! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého logistického týmu na pozici: DISPONENT LOGISTIKY Kaplice (32-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dispoziční plánování logistiky ve výrobní společnosti
  • zadávání dat do systému SAP
  • komunikace s dodavateli, zákazníky i zahraniční centrálou
  • úzká spolupráce s výrobou
  • řešení objednávek, reklamací
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici
  • německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost SAP výhodou
  • dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na cestovné do práce
  • jednosměnný provoz
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: poblíž Kaplice