TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, zkušenosti a znalosti z oblasti povrchových úprav? Láká Vás pozice vývojového technologa v okolí Kladna? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu posilu na pracovní pozici: TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů v oblasti povrchových úprav
  • odpovědnost za schvalování výkresové dokumentace
  • aplikace vývojových trendů z oblasti povrchových úprav
  • návrh nových návodek pro technologii v oblasti zinkování/ kataforézování /chromování
  • spolupráce se strategickým nákupem, s konstruktéry
  • implementace nápravných opatření kvalitativních problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost materiálů v oblasti povrchových úprav
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti z oblasti práškové lakovny/zinkování/chromování
  • orientaci v technické a výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 13. plat a dovolenou navíc
  • spolupráce na unikátních vývojových projektech
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost práce z domova
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: 15 km od Kladna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.