QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti na pozici manažera kvality a hledáte výzvu v podobě nových zkušeností? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis v české i anglické verzi! Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

  • vedení inženýrů kvality poboček
  • zodpovědnost za nastavení a udržování QEHS cílů
  • časté zahraniční cestování
  • optimalizování procesů managementu kvality
  • udržování a rozvoj systému kvality dle norem ISO
  • aplikace nástrojů managementu kvality
  • organizace interních a externích auditů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • praxi se zaváděním procesů
  • znalosti základních nástrojů kvality
  • znalosti ISO norem 9001
  • pokročilou znalost MS Office a ERP systémů

Co nabízíme?

  • zajímavou náplň práce
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • profesní růst
  • automobil i k soukromým účelům
  • prémiové ohodnocení
  • 25 dní dovolené a 3 dny sick days
  • další benefity

  • místo výkonu práce: Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!