ÚDRŽBÁŘ CNC

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti v oboru elektrotechniky? Zajímají Vás moderní technologie a inovace v oboru elektro? Máte zkušenosti s CNC stroji a platnou elektro vyhlášku? Pokud jste se poznali, hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící na trhu již téměř 100 let hledá posilu do týmu na pozici ÚDRŽBÁŘ CNC.

Pracovní náplň

  • Technická podpora CNC zařízení
  • Provádění pravidelných preventivních prohlídek
  • Zajištění údržby a oprav CNC zařízení
  • Kontrola výrobních systémů CNC a jejich programů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost CNC systémů (Fanuc, Siemens)
  • Platnou vyhlášku č. 50, alespoň paragraf 5
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné kurzy

  • Lokalita: Ústí nad Labem