PRÁVNÍK JUNIOR – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví Vás právo a zákony? Máte vystudovanou vysokou školu právnického směru? Pak hledáme právě Vás! Obsazujeme pozici PRÁVNÍK JUNIOR – STROÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba směrnic společnosti
  • zodpovědnost za správnou formulaci a obsah smluv
  • obhajování společnosti při soudních sporech či právních řízeních
  • příprava smluv pro nákup, prodej a pro personální oddělení
  • spolupráce s jinými advokáty

Co požadujeme?

  • vysokoškolské právnické vzdělání
  • vítáni i absolventi (nutná praxe při studiu)
  • anglický jazyk – minimálně středně pokročilý (psaná i písemná forma)
  • znalost MS Office

Co nabízíme?

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • zkrácený fond týdenní pracovní doby
  • 25 dní dovolené
  • odborný i profesní růst
  • stravenky
  • kafeterie nebo příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pracoviště Plzeň-město