PRÁVNÍK VE STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte vysokoškolské právnické vzdělání a praxi jako interní právník? Domluvíte se anglicky a hledáte práci ve stabilní společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Hledáme vhodného kandidáta na pozici PRÁVNÍK VE STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola dodržování právních a vnitřních předpisů
  • aktualizace dokumentů v souvislosti se změnou v legislativě
  • příprava a kontrola obsahu smluv
  • účast na tvorbě vzorových smluv a předpisů společnosti
  • zastupování společnosti v případě soudních sporů
  • spolupráce s právnickými kancelářemi

Co požadujeme?

  • VŠ právnického směru
  • vítáme i absolventy s praxí při studiu v délce 2 a více let
  • anglický jazyk – středně pokročilý
  • výbornou znalost českého jazyka
  • MS Office – Word, Excel, PowerPoint

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu (37,5 hod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na sport / kulturu nebo volný čas
  • závodní stravování
  • finanční i nefinanční odměny
  • odborný i kariérní růst

  • pracoviště Plzeň-město