SPECIALISTA V MATERIÁLOVÉM PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte víceletou praxi s materiálovým plánováním společnosti/automotive a dokážete ve své práci denně využívat anglický jazyk? Super! Pak je pozice právě pro Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťování dostupnosti materiálu, objednávky, sledování včasnosti a kvality dodávek, řešení aktuálních problémů
  • sledování a zachování optimální hladiny materiálu na skladu
  • příprava prognóz spotřeby materiálu v závislosti na plánování výroby
  • tvoření analýzy ABC
  • kontrola skladových položek
  • udržování dat v ERP systému
  • komunikace se zákazníky, odběrateli a odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace v ústní i písemné formě)
  • víceletou praxi v materiálovém plánování
  • znalost správy materiálu a principů logistiky
  • zkušenosti s ERP systémy ve výrobní společnosti

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování včetně nápojů
  • 25 dní dovolené
  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • vzdělávání se a profesní rozvoj
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: 15 min. od Plzně