ELEKTROMECHANIK S VÝJEZDY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte elektrotechnické vzdělání a ovládáte anglický jazyk? Hledáte práci, která nebude stereotypní a rádi cestujete? Chcete pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí velké množství benefitů? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Česká výrobní rodinná společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK S VÝJEZDY (30. - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Instalace elektro zařízení
  • Výroba elektro-rozvaděčů
  • Poskytování poradenství zákazníkům
  • Servis zařízení
  • Občasné pracovní cesty

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 a vyšší
  • Organizační schopnosti a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Příspěvky na stravování
  • 13. plat
  • Možnost profesního a finančního růstu

  • Místo výkonu práce: jih Jihomoravského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.