TECHNICKÝ OBCHODNÍK – JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a velmi dobrou znalost anglického jazyka? Jste rozeným obchodníkem a chcete v daném oboru získat zajímavé zkušenosti? Nevadí Vám cestovat a působit část pracovního týdne v Praze? Chcete být součástí silné mezinárodní společnosti v oblasti automatizace a rozvíjet její portfolio na Hradecku a Pardubicku? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti průmyslové automatizace, hledá do svých řad kandidáty na pozici TECHNICKÝ OBCHODNÍK – JUNIOR

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky a získávání zákazníků nových
  • Dva dny v týdnu působení na pobočce v Praze
  • Hledání technického řešení, dle potřeb zákazníka
  • Pravidelný reporting se zahraničním vedením společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Obchodní zkušenosti – velkou výhodou
  • Flexibilitu a výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromému užití
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce je region Hradecko/Pardubicko