TECHNICKO OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření a obchodního ducha? Mluvíte velmi dobře anglicky a jste schopni jazyk denně využívat? Vítáte cestování a jste ochotni trávit dva dny v týdnu na centrále v Praze? (ubytování je hrazeno). Jste samostatná osobnost s tahem na branku a chcete mít na starosti region Pardubice/Hradec Králové? Chcete být součástí silného mezinárodního dodavatele měřících systémů a senzorů? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti průmyslové automatizace, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNICKO OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
  • 2 dny v týdnu plánování schůzek na centrále v Praze
  • Konzultace potřeb s klienty a návrhy řešení
  • Účast na školení v ČR a zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně technického zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Praxi v oblasti obchodu
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromému užití
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaškolení v zahraničí

  • Místo výkonu práce je region Hradec Králové/Pardubice