AUTOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pohybuješ se rád ve světě technologií a chceš zabřednout více do IT? Ovládáš mistrně „brk a inkoust“? Neunikne ti žádný detail? Vyznáš se v kódu a programátorském žargonu? Pak hledáme právě Tebe! Staň se důležitou součástí divize nadnárodní společnosti, pod jejíž pilotní projekt budeš patřit a zaznamenávat celý jeho postup.

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace pro Tvé IT kolegy a zákazníky
  • Shromažďování zpětné vazby a aktualizování potřebných dokumentů
  • Čtení korektury API rozhraní
  • Účast na každém scrum meetingu
  • Zaznamenávání procesu tvorby a zlepšování produktu

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Orientace v IT technologiích
  • Schopnost asertivního jednání
  • Dokázat vysvětlit složité věci jednoduše
  • Znalost C# a Javy výhodou
  • Zkušenosti s agilním vývojem výhodou

Co nabízíme?

  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Telefon tvého výběru
  • Bonusy k tvé pravidelné mzdě
  • Žádný dress code
  • 25 dní dovolené a 2 sick days
  • Různorodé občerstvení na pracovišti – káva, čaj, ovoce a japonské pochutiny
  • Relaxační místnosti s fotbálkem a herními konzolemi
  • Pravidelné team-buildingy
  • Home office u nás není problém

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.