INŽENÝR CHEMIE - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste absolventem vysoké školy v oblasti chemie a hledáte pracovní uplatnění? Máte chuť nasbírat cenné zkušenosti v úspěšné nadnárodní společnosti? Domluvíte se anglicky? Více nyní nepotřebujete - jste ten, koho hledáme! Úspěšná nadnárodní společnost působící v oblasti obnovitelných zdrojů hledá ambiciózního absolventa pro pozici: INŽENÝR CHEMIE - ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění výroby a kvality výrobků - dosahování výrobních cílů
  • Optimalizace činností jednotlivých oddělení
  • Efektivní řízení týmu zaměstnanců
  • Vývoj nových technologií
  • Spolupráce s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru organická chemie nebo chemické inženýrství
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost plánovat, vhodně komunikovat
  • Dobré organizační schopnosti
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Získání cenné praxe v oblasti chemické technologie
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní rozvoj a kariérní růst
  • Možné pracovní cesty do zahraničí (např. Brazílie)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!