INŽENÝR CHEMIE - TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte středoškolské, či ideálně vysokoškolské vzdělání, chemického zaměření a praxi na pozici Technologa ve výrobní společnosti působící v chemickém průmyslu? Chcete se stát součástí velkého a dlouhodobého projektu? Umíte se domluvit anglicky? Pak jste přesně ten, koho hledáme! Jedna z nějvětších chemických společností na světě obsazuje pozici: INŽENÝR CHEMIE - TECHNOLOG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění a organizace plynulé chemické výroby nově postavené výrobní haly
  • Určení technologie a technologických změn výrobních procesů
  • Řízení technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových výrobků
  • Spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské vzdělání chemického zaměření
  • Praxi ve výrobní společnosti působící v chemickém průmyslu na pozici technologa
  • Technický typ osobnosti
  • Dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se zavedenou pozicí na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Naprosto přátelský tým do chemie "zapálených" kolegů

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!