VEDOUCÍ VÝROBNÍHO STŘEDISKA

Neaktivní nabídka

od 65000 Kč

Máte praxi s vedením výroby ve strojírenství? Baví Vás vést lidi, motivovat je a denně řešit operativní úkoly ve výrobě? Ovládáte rovněž i anglický jazyk? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní společnost s mezinárodní účastí hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO STŘEDISKA (od 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod celé výroby
  • motivace, rozvoj a hodnocení podřízených pracovníků
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • dodržování lean production
  • tvorba reportů a analýz

Co požadujeme?

  • ukončené technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • zkušenosti s vedením a hodnocením pracovníků
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • služební mobil a notebook
  • dotace na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • pravidelné kurzy angličtiny
  • firemích akce a aktivity

  • místo výkonu práce: okres Jihlava