QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte alespoň středoškolské vzdělání a chtěli byste se dále rozvíjet v oblasti kvality? Máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte prostor pro další profesní rozvoj? Pokud se navíc domluvíte anglicky, tak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: QUALITY ENGINEER (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad kvalitou napříč celou výrobou
  • Návrh a implementace nápravných opatření
  • Vedení týmu inspektorů kvality a delegace úkolů
  • Řešení dodavatelských i zákaznických reklamací
  • Podílení se na interních a externích auditech

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • PraxI na obdobné pozici – výhodou
  • Znalost základních nástrojů managementu kvality
  • Zodpovědný a týmový přístup k práci

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost jazykového rozvoje
  • Firemní akce
  • Příspěvky na připojištění

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko