SENIOR ACCOUNT MANAGER - Arkadia, s.r.o.

mzdové ohodnocení

Brno - město

Reklamní agentura ARKADIA hledá parťáka na pozici: SENIOR ACCOUNT MANAGER (okolo 50 000 Kč) Posilujeme náš hvězdný tým. Hledáme Arkadiana /Arkadianku, který/á přinese nové svěží aditivum do motorů našeho raketoplánu. Pojď s námi objevovat nové ATL a BTL světy na malých i velkých planetách.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů z řad korporací a velkých českých firem
  • koncepční práce na zajímavých projektech
  • řízení a rozvíjení prestižních brandů
  • spolupráce na tvorbě kreativních návrhů a ideí ATL + BTL
  • koncepční práce na přípravě a naplňování reklamních projektů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s reklamou a eventy
  • Osobnost s názorem
  • Kreativní přístup
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Aktivní práci s PC
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Přehled a zájem o trendy v reklamě
  • Znalec nebo fanoušek online světa výhodou

Co nabízíme?

  • Práci, která je vidět
  • Férové jednání
  • Práci pro prestižní národní či nadnárodní brandy
  • Adekvátní ohodnocení
  • služební auto
  • Prostor pro vlastní kreativitu
  • Vesmírné množství zajímavých projektů
  • Multisport kartu
  • Dobré kafe

  • Pro více info zkoukni náš web https://www.arkadia.cz/bud-arkadian