PŘÍLEŽITOST PRO ZAČÍNAJÍCÍ OBCHODNÍKY s AJ PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste absolvent nebo máte 1-2 roky po škole? Chtěli byste se stát úspěšným obchodníkem v nadnárodní světově uznávané společnosti? Baví vás komunikace v angličtině? Máte obchodní myšlení a proaktivní přístup? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Společnost s celosvětovou působností patřící k předním inovátorům v oblasti průmyslové automatizace na světě hledá posilu do svého týmu na pozici: PŘÍLEŽITOST PRO ZAČÍNAJÍCÍ OBCHODNÍKY s AJ PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sjednávání schůzek ve svěřeném regionu (Praha, Střední Čechy)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • navrhování řešení a podmínek spolupráce
  • příprava kalkulací
  • účast na pravidelných produktových školeních jak v ČR, tak i v zahraničí

Co požadujeme?

  • vhodné i pro ABSOLVENTY
  • vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (pravidelná komunikace se zahraničními kolegy, školení v zahraničí)
  • prozákaznický přístup, tah na branku, chuť se učit novým věcem
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zaručený kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
  • 2 dny v týdnu strávené s kolegy v kanceláři
  • 3 dny v týdnu home office / práce v terénu
  • propracované školení (včetně měsíčného školení na zahraniční pobočce)
  • penzijní připojištění
  • teambuildingy
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • nástup možný IHNED (nejpozději 1.4.2019)
  • místo výkonu práce: Praha 4 Pankrác