INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

33000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jsi absolventem technické školy a hledáš svůj životní směr? Zajímáš se o oblast kvality a chceš získat zkušenosti v automotive průmyslu? A domluvíš se navíc anglicky? Pak máme příležitost právě pro Tebe! Do mezinárodní automotive společnosti hledáme posilu do týmu na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY. Zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Řešení reklamací a hledání nápravných opatření
  • Spolupráce na náběhu nových projektů do výroby
  • Příprava vzorků pro zákazníka
  • Spolupráce na zákaznických i dodavatelských auditech

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Chuť rozvíjet se v oblasti kvality
  • Ochotu cestovat při práci - a řidičský průkaz
  • Zkušenosti v oblasti kvality budou výhodou
  • Zkušenosti z automotive ještě větší výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Příležitost k dalšímu vzdělávání a rozvoji
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dny dovolené navíc
  • Mladý a akční tým a zábavu na firemních akcích

  • Lokalita: Klášterec nad Ohří