KONSTRUKTÉR OLOMOUCKO

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáte zaměstnání ve společnosti, která umí ocenit práci svých zaměstnanců? Baví Vás práce s výkresovou dokumentací a kreslení v programu CAD? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se platným členem našeho týmu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Spolupráce s výrobou na vývoji produktů
  • Specifikace materiálu a provádění výpočtů
  • Tvorba konstrukcí výrobků a návodů k používání
  • Stanovování technických podmínek a norem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VŠ strojního zaměření
  • Praxi s kreslením v CADu
  • Zkušenosti z výroby – výhodou
  • Znalost cizího jazyka - výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • 13. a 14 plat
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Firemní akce

    Lokalita: Olomoucko