ÚČETNÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou v nadnárodní společnosti sídlící v Hradci Králové a to na pozici: ÚČETNÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

Pracovní náplň

  • zaúčtování materiálu a dalších zásob
  • účtování opravných položek
  • vytváření a úpravy kalkulací
  • zpracování pravidelného týdenního reportu
  • zpracování účelových analýz a projektů dle aktuálních požadavků
  • inventury skladů (příprava, realizace)

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání (ekonomie, finance)
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • praxi na pozici materiálové účetní (výhodou)
  • pečlivou osobu se smyslem pro detail
  • pokročilou znalost MS Office, hlavně Excel
  • aktivního řidiče (ŘP sk. B)

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • nadstandartní počet dní dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvky na sport
  • příspěvky na wellness, masáže
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.