SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte elektrotechnické vzdělání a ovládáte anglický jazyk? Hledáte práci, která nebude stereotypní a rádi cestujete? Chcete pracovat na pozici servisního technika? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Oprava a servis zařízení přímo u zákazníka
  • Analýza závad u zařízení
  • Výjezdy k zákazníkům do zahraničí
  • Aktivní využití angličtiny na cestách

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na stravování
  • Kurzy angličtiny přímo ve firmě
  • Příspěvek na životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.