HR KONZULTANT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste po škole a hledáte své první pracovní uplatnění? Nebo hledáte změnu, která Vám přinese nové možnosti a příležitosti? Baví Vás práce s lidmi a chcete se věnovat personalistice? Chcete pracovat v centru Prahy s dobrou dostupností a mít vedle sebe přátelský tým se smyslem pro humor? Pak neváhejte a přidejte se k nám! Jsme jedna z největších personálních agentur v Praze a rozšiřujeme tým o pozici: PERSONÁLNÍ KONZULTANT (25 – 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů
  • Zpracování a vystavování inzerátů
  • Práce s interní a externí databází kandidátů
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Administrativní činnosti spojené s pozicí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • Uživatelskou znalost práce s MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Cílevědomost a ochotu jít si za výsledky
  • Komunikativnost, samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Práci v týmu s osobním přístupem
  • Individuální systém zaškolení, jazykové kurzy
  • Mobilní telefon a notebook k soukromému užívání
  • Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • Benefity (sick days, home office)
  • Nástup možný od března/dubna
  • Místo výkonu: 3 minuty chůze od Prahy – Florenc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.