NÁKUPČÍ - VÝROBNÍ NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste samostatný typ člověka s výbornými vyjednávacími schopnostmi? Máte praxi v nákupu min. 2 roky a chcete se v něm dále zdokonalovat? Máte zájem se zdokonalovat v anglickém jazyce a chcete jej využívat na denní bázi? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost s mezinárodní působností rozšiřuje tým a hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: NÁKUPČÍ - VÝROBNÍ NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST (max. 37000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákup nepřímého materiálu, obalů, služeb a surovin
  • komunikace s dodavateli, výběr nových a cenové vyjednávání
  • optimalizace nákupních nákladů
  • zadávání objednávek a kontrola faktur
  • úzká kooperace s finančním a logistickým oddělením a zákaznickým servisem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v nákupu min. 2 roky ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost SAP systému - výhodou
  • řidičský průkaz sk B
  • pečlivého a zodpovědného člověka

Co nabízíme?

  • silné zázemí výrobní společnosti s nadnárodní působností
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • 13. mzdu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Velké Meziříčí