Technik Hydraulik

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

Jste technik a hledáte si práci ve strojírenské výrobní společnosti? Chcete pracovat pro stabilní firmu a mít zajímavé zaměstnanecké benefity? Tak to čtěte dál! Mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku! Mezinárodní strojírenská firma právě shání nového kolegu na pozici TECHNIK HYDRAULIK (24-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní starost a kontrola hydraulických systémů
  • zajišťování komplexního servisu a náhradních dílů
  • komunikace a spolupráce s techniky, mechaniky
  • kooperace při ochraně životního prostředí
  • zajišťování servisu s kolegy v rámci údržby

Co požadujeme?

  • alespoň vyučení (nejlépe technický obor)
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • znalost a orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti s hydraulickými systémy (není podmínkou)
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • finanční bonus za řádnou docházku
  • minimálně 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na různé aktivity (sport apod.)
  • práci na 1 směnu

  • místo výkonu práce: Břeclavsko (sever)