SPECIALISTA KOMUNIKACE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti interní a externí komunikace a marketingu a hledáte novou pracovní výzvu, která Vás posune dál? Chcete být hlavním komunikátorem významné mezinárodní společnosti se zajímavým produktem? Rádi byste i nadále v praxi uplatňovali svou komunikativní angličtinu? Super, napište nám, právě Vás hledáme na pozici: SPECIALISTA KOMUNIKACE (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění komunikace napříč společností
  • zodpovědnost za zviditelnění značky a aktivit společnosti
  • správa firemní publikace a dalších komunikačních kanálů
  • příprava firemních eventů ve spolupráci s dalšími kolegy
  • komunikace s místními organizacemi a spolky
  • aktualizace dat o společnosti v externích zdrojích

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti interní a externí komunikace a marketingu
  • anglický jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni NUTNOSTÍ
  • zkušenosti s přípravou a organizováním eventů VÝHODOU
  • reprezentativní vystupování, komunikační a organizační zdatnost
  • plno nápadů a chuť je realizovat
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s využitím angličtiny
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na volný čas a rekreaci
  • firemní akce, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Litoměřice