TECHNICKÝ VEDOUCÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

Máte zkušenosti s řízením a organizací výroby? Hledáte novou výzvu a možnost, kde tyto zkušenosti a znalosti uplatnit? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! Tuzemský leader na trhu hledá novou posilu na pozici: TECHNICKÝ VEDOUCÍ VÝROBY (od 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení výroby a delegace úkolů
  • Zodpovědnost za výkony svěřeného úseku
  • Organizace, motivace a hodnocení zaměstnanců
  • Nastavování optimalizačních procesů
  • Podílení se na vývoji a inovacích

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vůdčí a zodpovědnou osobnost
  • Znalosti projektového řízení
  • Zkušenosti se zaváděním nových produktů

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Služební automobil
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Do 20 km od Vsetína