MANAŽER LOGISTIKY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

80000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte vysokoškolské vzdělání a bohaté zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti logistiky? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a orientace v automotive prostředí je pro Vás samozřejmostí? Chcete vést celé oddělení logistiky, optimalizovat procesy a podílet se na strategickém rozhodování? Jste organizačně a komunikačně velice silná osobnost, která chce být součástí zajímavé mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti Automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici MANAŽER LOGISTIKY V AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za činnost oddělení logistiky
  • Nastavování logistických procesů
  • Optimalizace logistických konceptů a toků
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ se zaměřením na logistiku, případně ekonomii
  • Praxi na vedoucí pozici v logistice v segmentu automotive
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Znalost SAP - výhodou
  • Silné manažerské a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a kvartální odměny
  • Automobil i k soukromému využití
  • Podíl na zisku společnosti
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.