FINANČNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Domluvíte se anglickým jazykem? Máte teoretickou znalost účetnictví a baví Vás? Pak hledáme právě Vás a čekáme na Váš životopis! Mezinárodní společnost působící po celém světě nabízí volné pracovní místo na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřenou část účetní agendy
  • měsíční/čtvrtletní/roční závěrky a jejich vypracování
  • dodržování programu v interních kontrolách, zajištění pravidelných revizí
  • podílení se na programu, který má za cíl zefektivňovat poskytované služby
  • účast na zařazování nových procesů
  • administrativní úkoly

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ + min. 2 roky praxe
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Přehled o účetnictví
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • komunikační schopnosti a ochotu

Co nabízíme?

  • motivující platové podmínky
  • příležitost pro kariérní, osobnostní růst
  • široká škála zaměstnaneckých výhod
  • vzdělávací aktivity

    Lokalita práce: Chomutov