RADIOLOGICKÝ ASISTENT

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Benešov

Máte vzdělání v oboru Radiologický asistent a porozhlížíte se po nové práci? Hledáte příjemné a moderní pracovní prostředí a kolektiv profesionálů? Chcete na sobě dále pracovat a odborně růst? Pokud ano, potom využijte této příležitosti a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: RADIOLOGICKÝ ASISTENT (23-30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění vyšetření pacientů
  • práce s rentgenem
  • spolupráce s lékaři oddělení radiologie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor: Radiologický asistent
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání radiologický asistent
  • loajalitu a zodpovědný přístup k práci
  • praxi v oboru VÝHODOU

Co nabízíme?

  • moderně vybavené zázemí
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi
  • týden dovolené navíc, dotované stravování
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (cca 45 km jihovýchodně od Prahy)