BACK OFFICE PRO PŘÍMÝ PRODEJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v moderní a dynamické společnosti? Máte zkušenosti v obchodní administrativě a velmi dobré komunikační schopnosti? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Úspěšná obchodní společnost, jednička na českém trhu, příjme do týmu fajn kolegu/kolegyni na pozici: BACK OFFICE PRO PŘÍMÝ PRODEJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • telefonická a emailová komunikace s obchodními partnery, zákazníky
  • zpracování objednávek, smluv a fakturací
  • administrativní podpora obchodnímu oddělení
  • práce v interním systému Navision
  • úzká spolupráce s obchodem, servisem, logistikou
  • další administrativa spojená s pozicí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - obchodní/ekonomické zaměření
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • zkušenosti s fakturací podmínkou
  • dobrou znalost MS Excel, Navision výhodou
  • komunikativnost, pečlivost, příjemné vystupování
  • aktivitu a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v moderním prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • motivační systém odměňování
  • 23 dní dovolené
  • sick day
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (po zkušební době)
  • pohodový kolektiv

  • místo výkonu práce: Brno