FINANČNÍ SPECIALISTA - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Zajímáte se o oblast finančních aktivit? Chcete v praxi využít své odborné a jazykové zkušenosti? Super! Hledáme právě Vás. Pokud na Vás tento popis sedí, neváhejte a kontaktujte nás. Do svého týmu hledáme důležitou posilu na pozici FINANČNÍ SPECIALISTA - STROJÍRENSTVÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za správnost financí projektů společnosti a zajišťování financí mimoprojektových činností
  • zajišťování běžných účtů – práce s elektronickými výpisy z více bankovních účtů, evidence a sledování zůstatků, návrh depozitů
  • identifikace příjmů na bankovních účtech, vyhotovení plateb
  • tvoření reportů a controllingu
  • řešení plateb
  • spravování platebních karet jednotlivých zaměstnanců
  • denní komunikace s účtárnou
  • komunikace s mateřskou a dceřinou společností
  • komunikace a spolupráce s bankami

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ekonomického směru (vhodné i pro absolventy VŠ)
  • zkušenosti v jednání s bankovními institucemi ve výrobní či strojírenské společnosti podmínkou (absolvent VŠ může mít kratší praxi při škole)
  • angličtinu minimálně středně pokročilou
  • další jazyk výhodou
  • práci s PC – MS Office na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu (37,5 hod. týdně)
  • kariérní a finanční růst
  • příspěvek na stravování
  • benefity formou kafeterie
  • příspěvek na životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využití jazykových kurzů

  • pracoviště Plzeň město