FYZIOTERAPEUT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Benešov

Máte vzdělání a praxi v oboru fyzioterapie a hledáte novou pracovní výzvu? Vyhovuje Vám prostředí ambulance i lůžkového oddělení a chcete se dále profesně posunout? Chcete pracovat s moderními přístroji? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám! Moderní nemocnice nyní obsazuje pozici: FYZIOTERAPEUT (25-30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce v rámci ambulance a lůžkového oddělení
  • spolupráce s ošetřujícími lékaři

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oblasti Fyzioterapie min. 3 roky
  • aktivní a vstřícný přístup k pacientům

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní příležitost
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na ubytování
  • stravování v areálu
  • podporu odborného a jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Benešov