JUNIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte výborné vyjednávací schopnosti a hovoříte anglickým jazykem? Pak máte skvělou příležitost rozjet svou kariéru! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce ještě dnes! Mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá šikovné obchodníky, nebo i ty, kteří si to o sobě myslí, ale ještě neměli příležitost k činům, na pozici: JUNIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové
  • 2 dny v týdnu si budete v kanceláři v Praze vyměňovat zkušenosti s kolegy a domlouvat schůzky s klienty
  • 3 dny v týdnu budete klienty navštěvovat, konzultovat jejich potřeby, navrhovat řešení, podmínky spolupráce a starat se o jejich maximální spokojenost
  • Pravidelně se budete účastnit školení v ČR i v zahraničí, aby žádná novinka neunikla Vám ani zákazníkům

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání nejlépe technického či ekonomického zaměření
  • Pokročilou znalost anglického jazyka - budete ji opravdu potřebovat
  • Zkušenost s prodejem, nebo alespoň elán a ambice stát se dobrým obchodníkem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Orientace v průmyslové automatizaci či jiném technickém odvětví je výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve firmě, která má tradici a svých zaměstnanců si váží
  • Kvalitní úvodní zaškolení, z větší části v zahraničí
  • Šanci během několika málo let postoupit na nejvyšší posty prodejního týmu
  • Automobil k soukromým účelům (PC a telefon jsou samozřejmostí)
  • Prodej produktů, na které budete hrdí

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!