FINANČNÍ KONTROLOR S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti a rádi byste je uplatnili tam, kde jsou potřeba? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a toužíte ho denně využívat? Zašlete nám svůj životopis a otevřeme společně dveře novým výzvám. Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do finančního týmu na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR S AJ

Pracovní náplň

  • zpracování a zodpovědnost za ziskovost projektů
  • přípravy ročních rozpočtů a analýz
  • sledování režijních nákladů
  • spolupráce při interních auditech
  • denní práce v systému SAP a MS Excel

Co požadujeme?

  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (B2)
  • pokročilou znalost MS Office – zejména Excel
  • analytické dovednosti a kladný vztah k číslům
  • flexibilitu a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 13. a 14. mzdu
  • týden dovolené navíc
  • náborový příspěvek (až 20.000 Kč)
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Jičín