FINANCIAL CONTROLLER

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Rádi komunikujete anglicky a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… je to to pravé co vás zajímá a poznáváte se v tom? Pak i my rádi poznáme vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER

Pracovní náplň

  • tvorba ad hoc analýz a KPI reportů
  • kalkulace produktů a sledování nákladů
  • vyhodnocování ekonomické návratnosti
  • spolupráce s managementem závodu

Co požadujeme?

  • min. středoškolské ekonomické vzdělání
  • zkušenosti na pozici controllera ve výrobní společnosti
  • znalost anglického jazyka pro denní komunikaci s klienty
  • pokročilého uživatele Microsoft Excel
  • inovativní přístup a zájem o sebezdokonalování
  • orientaci v systému SAP (výhodou)

Co nabízíme?

  • pravidelné prémie
  • náborové příspěvky ve výši až 20.000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: okres Jičín