INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Baví Vás oblast kvality? Je Vám trochu blízké prostředí automotive, nebo oblast elektra? Chtěl/a byste být součástí známé mezinárodní společnosti a vést oddělení zákaznické kvality? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis. Automobilová společnost hledá posilu na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • Vedení a řízení reklamačního týmu
  • Dohled nad časovými termíny a plány
  • Řízení zákaznických auditů
  • Řešení zvyšování kvality
  • Analyzování kvality dodávek a výroby
  • Hledání příčin a nedostatků a jejich odstranění
  • Tvorba reportů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru
  • Zkušenosti v oblasti kvality v automotive
  • Anglický jazyk (komunikativní úroveň, slovem i písmem)
  • Windows, MS Office - uživatelská znalost
  • Znalost ISO 16949, 14001
  • Organizační a prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní volna navíc
  • Využití benefit balíčku v hodnotě 5000 Kč podle svých priorit
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalitu: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.