NAV BUSINESS CONSULTANT

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pronikáš hlouběji do nejnovějších verzí MS Dynamics NAV 2017 a 2018, navrhuješ a analyzuješ změny ve funkcích a cestuješ po Evropě. O tom je role NAV Business Consultant pro mezinárodní společnost v brněnských kancelářích. A právě Brno má na starosti nejdůležitější klíčové uživatele – ostatní pobočky společnosti. V těchto pobočkách najdeš tvé klienty a zároveň kolegy. Co může být lepší?

Pracovní náplň

  • Technická implementace NUS3 (MS Dynamics NAV 2017 a 2018)
  • Analýza funkcionality a procesů s klíčovými uživateli (on-site & off-site)
  • Design a testování požadovaných změn ve funkcích ERP systému
  • Datamigrace ze současných ERP do nového NUS3 systému
  • Integrace NUS3 s dalšími satelitními systémy
  • Zaškolování klíčových uživatelů & dokumentace

Co požadujeme?

  • Znalost MS Dynamics NAV (anebo jiných ERP systémů) na konzultantské úrovni
  • Zkušenost v projektech implementace a integrace ERP systémů je výhodou
  • Všeobecné IT dovednosti (Office, Excel – pokročilý, základy SQL)
  • Výborné komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Týmovou orientaci a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat po Evropě asi 30% pracovního času

Co nabízíme?

  • Kurzy angličtiny a němčiny
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem
  • Místo na kolo & sprchy
  • Ovoce, kávu a čaj vždy po ruce
  • Příležitost povečeření s kolegy evropských velkoměst během pracovní cesty
  • Workshopy dle tvých zájmů
  • Mobilní telefon dle tvého výběru

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.