TECHNIK BOZP

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste názoru, že bezpečnost ve společnosti je základ? Máte znalosti v oblasti BOZP a PO a zkušenosti z výrobní společnosti na pozici Technika či Specialisty BOZP? Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost v oblasti automotive? Pak neváhejte a napište mi ještě dnes!

Pracovní náplň

  • školení a odborná příprava na úseku BOZP a PO
  • provádění preventivních kontrol
  • analýza rizikových faktorů a implementace nápravných opatření
  • spolupráce na šetření a vyhodnocování pracovních úrazů
  • reporting a vytváření dokumentace
  • komunikace s kontrolními orgány, státními institucemi a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na pozici Technika či Specialisty BOZP (ideálně z výrobní společnosti)
  • znalost právních předpisů v oblasti BOZP a PO
  • komunikativní znalost AJ

Co nabízíme?

  • aktivní využití jazyka v mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení včetně 13. mzdy
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • dovolená nad rámec zákonných 4 týdnů
  • dotované firemní stravování
  • odborné i jazykové vzdělávání
  • další příspěvky pro oblast zdraví
  • pravidelné firemní akce a příjemná firemní kultura

  • Místo výkonu práce: Olomoucko